Bardzo udany weekend zaliczyły nasze młode zespoły.

2020-03-15 19:20:35

W sobotę w hali AWFiS Gdańsk swoje mecze toczyły dziewczynki zaś dzień później w hali AMW w Gdyni rywalizowali chłopcy. W obu kategoriach nasze zespoły spisały się rewelacyjnie i awansowały do Turniejów Finałowych Mistrzostw Polski!!! Szczególnie miłą niespodziankę sprawili chłopcy.
Młodziczki Olimpii Osowa I w całych rozgrywkach wygrały 13 spotkań i odniosły tylko dwie porażki, co dało jej awans do Finału MP z pierwszego miejsca. Olimpia Osowa II była o krok od wielkiej niespodzianki. Niestety dziewczętom zabrakło dwóch punktów w rozgrywkach, aby wyprzedzić Dragons Płoskinia. Niemniej należą im się wielkie brawa. Również o miłą niespodziankę postarały się nasze najmłodsze olimpijki, które zagrały najlepszy turniej. Udało im się zdobyć pierwszy punkt w sezonie po remisie z Prometeuszem Tuchomie!

Dzień później do walki ruszyli młodzicy.

Na początek wygrali 5-2 z Godkowem. W drugim meczu zremisowali 2-2 z Tuchomiem, co dało im awans z drugiego miejsca. Przegrana z Europejczykiem nie zmieniła ich pozycji.
Warto podkreślić, że do turnieju finałowego młodzicy startowali z 4 miejsca a w walce o awans do finałów mistrzostw Polski wygrali i wyeliminowali ubiegłorocznych Mistrzów Polski Dzieci z Godkowa!
Wielkie gratulacje dla naszych drużyn i trenerów!!!

Piotr Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas