MŁODZI I MUSICAL w Osowej - zbiórka na scenę zewnętrzną

2020-08-12 11:19:48

Nasze Stowarzyszenie MAGNOLIA realizuje obecnie projekt MŁODZI I MUSICAL, którego uczestnikami są dzieci od 10 do 15 lat. Zadanie dofinansowane jest ze środków Miasta Gdańska. Jego postępy można śledzić na naszej stronie, fanpage’u @magnoliastowarzyszenie oraz InG @magnolia_stowarzyszenie


Skąd nasze zainteresowanie musicalem? Musical jest zjawiskowy, łączy muzykę, śpiew, taniec, grę na scenie. Przez musical możemy opowiedzieć wiele historii, pokazać wartości. Musical wywołuje emocje. Jest niesamowitą przygodą dla młodych ludzi, a zarazem szansą, aby rozwinąć i odkryć swoje talenty, otworzyć się. Nasz Musical mówi o wartościach, które są kluczowe, a jednocześnie uniwersalne.
 

W projekcie pierwotnie zakładaliśmy organizację musicalu w szkole. Jednakże ze względu na wartość przedstawienia i niezwykłe zaangażowanie młodych ludzi, chcielibyśmy go pokazać szerszej publiczności i zorganizować w Osowej, naszej dzielnicy powszechnie dostępne (na tyle, ile to możliwe) wydarzenie kulturalne. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną organizacja występu w szkole w zamkniętym pomieszczeniu nakładałaby na nas wiele ograniczeń.


Stąd też nasza zbiórka funduszy na https://zrzutka.pl/tv3djg .

Im większą kwotę zbierzemy, tym na większej scenie i z lepszym wyposażeniem będziemy mogli wystawić nasz musical.

 

Nasze minimum to scena mobilna 7.5 x 6m z zadaszeniem. (otrzymaliśmy ofertę z kosztem wynajmu sceny (7.5x6) z montażem i demontażem to 1700 zł netto, nagłośnienia z prostym oświetleniem 1800 zł netto). Zatem nasze minimum to 4300 brutto. Nie ukrywamy jednak, że zależałoby nam na zrealizowaniu spektaklu na scenie, która ukaże jego potencjał w pełni.


Szukamy osób i firmy, które chcieliby się włączyć w organizację wydarzenia i zostać naszym partnerem.

Może możecie pomóc ze sceną lub wesprzeć nas w inny sposób, serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zespół stowarzyszenia MAGNOLIA

Tel. 501377674

E-mail: kontakt@magnoliastowarzyszenie.pl

ul. Achillesa 14/1, 80-299 Gdańsk

NIP: 584-27-78-197

https://magnoliastowarzyszenie.pl

fb @magnoliastowarzyszenie

InG @magnolia_stowarzyszenie

 

Filmik uczestników projektu MŁODZI I MUSICAL na Youtube, mówiący o tym co jest dla nich ważne i promujących zbiórkę: https://youtu.be/_9hFuH5yuDk

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas