Zapraszamy na premierę musicalu „Mały Książę – w podróży do ludzkich serc”

2020-09-04 14:31:03

Zapraszamy na premierę musicalu, który powstaje w projekcie „MŁODZI I MUSICAL”, w którym młodzi ludzie, mogą rozwijać swoje pasje oraz spełniać marzenia tworząc wspólnie musical o
wartościach i o tym co w życiu jest najważniejsze, a przecież niewidoczne dla oczu.

Sytuacja epidemiczna w kraju zmusiła nas do przeniesienia występu finałowego w plener, tak aby możliwie jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo uczestników.

Jako organizator dokładamy wszelkich starań, aby móc spełnić marzenia tej dzielnej młodzieży i umożliwić im pokazanie pięknego występu, który stworzyli. Dlatego też uruchomiliśmy zbiórkę (https://zrzutka.pl/tv3djg), której celem jest zgromadzenie środków finansowych na organizację występu plenerowego na terenie ZSO nr 2 przy ul. Wodnika w Osowej. Przyczyną takich działań jest fakt, że tworzony w ubiegłym roku budżet projektu nie uwzględnia dodatkowych kosztów wynikających z organizacji występu w plenerze, przede wszystkim wynajmu mobilnej sceny, nagłośnienia zewnętrznego i dodatkowego oświetlenia.

 

Serdecznie zapraszamy, jednocześnie bardzo prosimy o wsparcie, które nam pomoże pokazać ten musical w pełnej okazałości.


 

Magnolia Stowarzyszenie

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas