Tak rośnie Stelo!

2022-05-13 09:49:40

Wiosna w pełni, wszystko rozkwita i rośnie - rośnie też nowy budynek mieszkalny Stelo przy ulicy Galaktycznej, za którego budowę odpowiada nasz lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy.

 

Budowa kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Osowej idzie naprawdę sprawnie: gotowe są już fundamenty, które - zalane, starannie zaizolowane i zasypane - będą stanowić silną podstawę dla murów Stelo. Ale przecież to tylko część z wielu prac, jakie deweloper wykonał w ostatnich tygodniach, bo na tak przygotowanym fundamencie rosną obecnie ściany parteru. Część z nich - ta zlokalizowana od strony zachodniej - jest już gotowa, co oznacza, że można było osadzić na nich pierwsze płyty filigranowe.

 

Już wkrótce gotowe będą kolejne ściany, a cała procedura zostanie powtórzona. - Przygotowujemy budynek do zalania stropu nad parterem, powinno to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni. Na tak przygotowanej podstawie wznosić będziemy ściany kolejnych kondygnacji, aż do trzeciego piętra Stelo - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.

 

Zgodnie z deklaracją inwestora, Stelo będzie gotowy do zamieszkania w III kwartale 2023 roku. Przy Galaktycznej powstanie łącznie 55 wygodnych, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 71 m2. Jak zawsze u tego inwestora, do mieszkań parterowych przypisane będą zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższej kondygnacji posiadać będzie ładny balkon. w Stelo dostępne będą też dwie cichobieżne windy, praktyczne komórki lokatorskie, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz rowerownia.

 

Choć sprzedaż mieszkań w tym budynku deweloper rozpoczął ledwie przed dwoma miesiącami, sprzedał już kilknaście lokali. Oczywiście, wciąż dostępne są w ofercie Pomorskich Domów piękne mieszkania - warto zajrzeć na stronę inwestora, który - obok inwestycji w Osowej - prowadzi równolegle także projekt w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko (Zagaje) oraz w Rumi Janowo (Valor).

 

 

Opracował:
Tomasz Kulpa

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas